Preces kods: 335443

Pārgājienu zābaki Ural Pro brūni, Bosp

20400
25500
-20%
Produkta apraksts

BOSP Ural Pro apavi ir piedāvājums tiem, kam nepieciešama augstākā kvalitāte un veiktspēja šajā jomā. Šie izturīgie un uzticamie zābaki var izturēt pat nelīdzenus reljefa apstākļus, asus akmeņus vai purvainus mežus. 

Apavu augšdaļa ir no brūnas ādas. Augšdaļa, augšdaļas apkakle un papēža ieliktnis ir izgatavoti no mīkstas nubuka ādas ar hidrofobisku apdari, bet augšdaļas apakšdaļa ir papildus aizsargāta ar gumijas joslu visā apkārtmērā, lai saglabātu apavu struktūru neskartu pēc iespējas ilgāk.

Uzlabotā šņorēšanas sistēma ļauj droši un ērti sasiet apavus, garantējot stabilitāti, pārvietojoties pa nelīdzenu vai sarežģītu zemi.

Virsas odere ir tekstilmateriāla kombinācija ar Gore-Tex membrānu, kas nodrošina gaisa caurlaidību un novērš ūdens iekļūšanu. Izņemama zolīte apavu iekšpusē, kurā putu slānim piemīt formu atmiņa īpašības, kas pielāgojas pēdai un palielina komfortu, ejot īsākos un garākos maršrutos.

Neslīdošā Vibram zole ir nodilumizturīga, un tai ir gumijas protektors ar pašattīrošu rakstu. Pretēji iedobumi uz zoles nodrošina labu saķeri un bremzēšanu, pasargājot no traumām.

Izmērs

Produkta specifikācija

Zīmols: BOSP
Produkta veids: Pārgājienu apavi
Izmērs: 43
Krāsa: Brūna