Preces kods: 66987

Pretputēšanas līdzeklis grants ceļiem, 25 kg

2300
Produkta apraksts

Efektīva putekļu novēršana! Augstas kvalitātes un ilgas iedarbības pretputekļu līdzeklis, kas apslāpē ceļa putekļus un nostiprina seguma virsmu. Paredzēts lietošanai zemes un grants auto ceļiem, būvobjektu un piebraucamo ceļu seguma apstrādei.

Samazinot putekļus līdzeklis nodrošina tīrāku vidi un gaisu, novērš nevēlamo ietekmi uz cilvēka veselību. Samazinās problēmas ar elpceļiem, slodze sirdij un alerģiskas, iekaisušas acis. 

Sastāvs.
Uz kalcija hlorīda bāzes veidots absorbents, kas uzsūc gaisā esošo mitrumu un veido noturīgāku kārtu uz ceļa, neļaujot atdalīties sīkajām daļiņām un veidoties putekļiem. Ziemā noder arī kā pretapledošanas līdzeklis.

Lietošana.
Pareizi iestrādājot materiālu grants ceļā, putēšana tiek novērsta vismaz uz 5 mēnešiem.

Vēlams ar smilts vai sāls kaisītāju izkaisīt pretputēšanas materiālu uz ceļa. Nelielam ceļa posmam kaisīt var ar rokām, līdzīgi kā sējot zālāju vai kaisot minerālmēslus. Lai rezultāts būtu efektīvs, materiāls jākaisa un jāiestrādā kamēr ceļš ir mitrs - jo ceļa posms mitrāks, jo labāk. Ja lietus nav bijis, ceļu var nolaistīt vai iestrādāt agri no rīta, vai vēlu vakarā, kad gaisā ir lielāks mitrums. 
Ieteicamais apjoms: 1 maiss (25 kg) uz 100 m².

 

 

 

Produkta specifikācija

Produkta veids: Pretputēšanas līdzekļi
Svars (kg): 25
Paredzēts lietošanai: Ceļam
Ieteicamā deva: 25 kg uz 100 m²