Par uzņēmumu

Viss sākās 1992. gadā – mīlot Latviju, laukus, visu dzīvo un skaisto.

Divi uzņēmīgi, jauni cilvēki nolēma, ka lauksaimniekiem nepieciešams savs veikals. Tā radās pirmais “Viss Lauksaimniekam” veikaliņš Bebros. Augot klientu atzinībai un jauno uzņēmēju ambīcijām, 2000. gadā durvis vēra otrais veikals ar krietni plašākām telpām – jau citā pilsētā, Aizkrauklē. Domājot plašāk un izvirzot papildus mērķus, 2005. gadā Jēkabpilī tika atvērts trešais veikals ar plašu lauksaimniecības tehnikas piedāvājumu.

Saprotot to, ka “PAKAVU” iemīļojuši ne tikai lauksaimnieki, bet visi "ar laukiem sirdī", 2007. gadā tika nolemts paplašināt Aizkraukles veikalu, lai tā preču piedāvājums būtu dažādāks, bagātīgāks, unikālāks un interesantāks plašākam cilvēku lokam. Tāpēc šobrīd veikalā iespējams iegādāties tīkamo no ļoti plaša preču klāsta – lauksaimniecības tehniku, detaļas, būvmateriālus, dzīvnieku barību, aprīkojumu to audzēšanai, darba apģērbu, visu saimniecībā nepieciešamo, rotaļlietas, interjera preces un daudz ko citu. Pat gardo un iecienīto "Ievas Sieru"!

Šobrīd lepojamies, ka esam 100% Latvijas uzņēmums.
Turklāt, viens no vadošajiem lauksaimniecības preču tirgotājiem – ar vairākām tirdzniecības vietām, plašām noliktavām un kopš 2020. gada – ērtu, mūsdienīgu veikalu arī internetā, kurā priecājamies redzēt arī Tevi!